Kalkulátor mil Emirates

Stačí vyplnit níže uvedené informace a dozvíte se, kolik mil můžete za let se společností Emirates získat, případně kolik mil potřebujete ještě získat, abyste si mohl/a u společnosti Emirates zakoupit letenku nebo provést přesun do vyšší třídy. Chcete-li zjistit počet získaných bonusových mil, nezapomeňte označit barvu své členské úrovně.

Přihlaste se prosím a podívejte se na informace o své nadcházející cestě, kde uvidíte rozpis mil, které získáte za již zarezervované lety.

Vezměte prosím na vědomí, že se míle, které zobrazí kalkulátor, mohou lišit od mil uvedených při rezervaci v závislosti na vašem itineráři, který bude zahrnovat i poplatky a taxy.

Vypočítat míle
 

Typ bonusu
 

Kalkulátor mil pro flydubaiNa všech letech společnosti flydubai můžete sbírat míle Skywards i statusové míle. Počet mil Skywards, které získáte, závisí na vaší destinaci, typu tarifu, cestovní třídě a členské úrovni. Pomocí kalkulátoru mil můžete zjistit, kolik mil za svůj příští let se společností flydubai získáte.


Jednoduše zadejte níže svůj výchozí bod a destinaci a podívejte se, kolik mil můžete získat. Abyste viděli, kolik můžete získat bonusových mil, nezapomeňte zvolit svou členskou úroveň v programu Emirates Skywards.

Další informace o destinacích společnosti flydubai(v nové záložce se otevřou externí webové stránky)

Vypočítat míle pro flydubai