Zaregistrujte se do programu Emirates Skywards

Přihlášení do programu Emirates Skywards vás nic nestojí. Stačí, když vyplníte jednoduchou přihlášku, a ihned můžete začít využívat výhod a privilegií členství. Budete překvapeni, jak snadné je sbírat míle Skywards a jak výhodné je využívat tyto míle u společnosti Emirates a našich globálních partnerů. Jako nový člen programu Emirates Skywards můžete začít při vašem prvním letu se startovacím bonusem až 5 tisíc mil.Máte členské číslo?
Křestní jméno musí být zadáno tak, jak je uvedeno ve vašem cestovním pasu.
Příjmení musí být zadáno tak, jak je uvedeno ve vašem cestovním pasu.
Datum narození
Podle toho, kde žijete, si můžete vybrat jazyk, ve kterém chcete e-maily dostávat. Jazyky, které máte k dispozici, závisí na zemi vašeho trvalého pobytu.
Váš preferovaný jazyk není ve vámi zvolené zemi pobytu k dispozici. Zvolte si prosím novou jazykovou preferenci.
Mobil
Pokud uvedete číslo svého mobilního telefonu, budeme vás moci kontaktovat v případě narušení provozu, informovat vás o možnostech přesunu do vyšší cestovní třídy a v případě problému vám rychleji pomoci.
Heslo musí obsahovat minimálně sedm znaků a mělo by být kombinací písmen a číslic. Musí obsahovat alespoň jedno malé písmeno a jednu číslici. Ideální heslo je dlouhé a kromě písmen a čísel také obsahuje interpunkční znaménka a symboly. Používejte prosím pouze znaky anglické abecedy a vyhněte se symbolům jako: symbol dolaru, znak a, a znaky méně než a více než.
Je nám líto, heslo je příliš krátké. Musí mít nejméně sedm znaků.
Pole Heslo a Potvrzení hesla se neshodují. Zkontrolujte prosím údaje a zkuste to znovu.