Zaregistrujte se do programu Emirates Skywards

Přihlášení do programu Emirates Skywards vás nic nestojí. Stačí, když vyplníte jednoduchou přihlášku, a ihned můžete začít využívat výhod a privilegií členství. Budete překvapeni, jak snadné je sbírat míle Skywards a jak výhodné je využívat tyto míle u společnosti Emirates a našich globálních partnerů. Jako nový člen programu Emirates Skywards můžete začít při vašem prvním letu se startovacím bonusem až 5 tisíc mil.Máte členské číslo?
Křestní jméno musí být zadáno tak, jak je uvedeno ve vašem cestovním pasu.
Datum narození
Podle toho, kde žijete, si můžete vybrat jazyk, ve kterém chcete e-maily dostávat. Jazyky, které máte k dispozici, závisí na zemi vašeho trvalého pobytu.
Váš preferovaný jazyk není ve vámi zvolené zemi pobytu k dispozici. Zvolte si prosím novou jazykovou preferenci.
Mobil
Pokud uvedete číslo svého mobilního telefonu, budeme vás moci kontaktovat v případě narušení provozu, informovat vás o možnostech přesunu do vyšší cestovní třídy a v případě problému vám rychleji pomoci.
Heslo musí obsahovat minimálně sedm znaků a mělo by být kombinací písmen a číslic. Musí obsahovat alespoň jedno malé písmeno a jednu číslici. Ideální heslo je dlouhé a kromě písmen a čísel také obsahuje interpunkční znaménka a symboly. Při výběru hesla se vyhněte těmto znakům: $, &, < a >.
Je nám líto, heslo je příliš krátké. Musí mít nejméně sedm znaků.
Pole Heslo a Potvrzení hesla se neshodují. Zkontrolujte prosím údaje a zkuste to znovu.