Informacje o dostępnościPomiń i przejdź do głównej treści

Emirates w Kanadzie

Współpraca Emirates i Kanady rozpoczęła się 29 października 2007 roku od wprowadzenia trzech bezpośrednich lotów w tygodniu na trasie Dubaj-Toronto-Dubaj. Jest to maksymalna liczba lotów, jakie możemy oferować zgodnie z obowiązującą umową na transport lotniczy, zawartą przez Kanadę i ZEA. Co roku cieszymy się niemal całkowitym obłożeniem oferowanych lotów do Kanady (średnie obłożenie: ponad 90%). Jest to niewątpliwe potwierdzenie popytu wśród pasażerów, a codzienne loty na trasie Toronto-Dubaj z pewnością ucieszyłyby osoby podróżujące służbowo, jak i turystycznie.

W przyszłości chcielibyśmy dodać do naszej siatki połączeń kolejne kanadyjskie miasta, takie jak Calgary i Vancouver. W podobny sposób rozwijaliśmy swoją obecność na innych rynkach: w Australii, Niemczech, USA i Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej o działalności Emirates z naszego informatora Emirates w Kanadzie(Otwiera plik PDF w nowej karcie).

Informacje podstawowe o Kanadzie i Dubaju

Dubaj: atrakcyjny i rozwijający się rynek eksportowy

W 2017 roku ZEA stanowiły największy rynek eksportu dla kanadyjskich towarów spośród wszystkich krajów regionu MENA.

  • Eksport kanadyjskich towarów do ZEA osiągnął wartość 1,6 mld CAD w 2017 r., co stanowiło wzrost o 41% od 2007 r., a nadwyżka handlowa w wysokości 1,4 mld CAD była czwartą co do wielkości światową nadwyżką Kanady.
  • W Dubaju działa ponad 150 kanadyjskich spółek oraz 1114 podmiotów zarejestrowanych przez Kanadyjczyków.
  • Ruch pasażerski i towarowy między Kanadą a ZEA (zwłaszcza Dubajem) gwałtownie rośnie.
  • W 2009 r. Kanada i ZEA podpisały porozumienie handlowe dotyczące inwestycji i handlu w odpowiedzi na ogromny potencjał handlowy w relacjach Kanada-ZEA. Kraje te podpisały niedawno umowę o współpracy nuklearnej (NCA), na mocy której Kanada dostarczy ZEA uran oraz technologie.
  • Aby wesprzeć relacje gospodarcze i promować handel oraz strategiczne partnerstwo, ZEA i Kanada ustanowiły wspólną radę gospodarczą w Montrealu w październiku 2013 r.
  • Nawet członek Star Alliance – linia Air Canada – potwierdziła niewystarczającą liczbę połączeń na trasie Dubaj-Kanada i zaoferowała loty z Toronto do Dubaju w listopadzie 2015 r.

Jesteśmy przekonani, że lepszy dostęp linii Emirates do Kanady miałby pozytywny wpływ na relacje handlowe między Kanadą a ZEA oraz ułatwiłby przewóz towarów i osób. Rząd Kanady promuje politykę „otwartego nieba”, lecz wiele z umów zostało zawartych z krajami o znacznie mniejszym potencjale eksportowym niż ZEA.

Kraje objęte umowami „otwartego nieba” charakteryzują się całkiem innymi relacjami handlowymi z Kanadą w porównaniu z ZEA i Dubajem:

KrajEksport z Kanady w 2017 r. (w mln CAD)Miejsce w rankingu eksportuSuma wymiany handlowej w 2017 r. (w mln CAD)Miejsce w rankingu wymiany handlowej
Korea Południowa5203613 9077
Szwajcaria199815639815
Brazylia171118642314
Zjednoczone Emiraty Arabskie160321179237
Irlandia58839290127
Nowa Zelandia49441120249
Trynidad i Tobago3055348167
Dominikana (Republika Dominikańska)16664139144
Kostaryka1596567559
Jamajka1237329175
Islandia798217783
Salwador599016590
Honduras4310242768
Nikaragua4110416889
Barbados3710750115
Gujana2911369058
Belize1613318149
Curaçao1513516152
Antigua i Barbuda1015310166
Saint Lucia91569167
Sint Maarten61646178

Źródło: Statistics Canada oraz US Census Bureau

Jak widać, ZEA stanowią znacznie większy rynek eksportowy dla Kanady niż większość krajów z umowami typu Open Skies (z wyjątkiem Korei Południowej, Szwajcarii oraz Brazylii). Potwierdza to potencjał znaczącego rozwoju handlu w przypadku podwyższenia limitu lotów Emirates do Kanady.

Nowy rynek dla branży turystycznej w Kanadzie

Branża turystyczna w Kanadzie przeżywa trudny okres wynikający z mniejszego zainteresowania odwiedzających. Zgodnie z informacjami podanymi przez Destination Canada kraj odwiedziło 19,97 mln odwiedzających nocujących w 2016 r. Rekordowa liczba z 2002 r. wynosiła 20,06 mln. Samorządy poszczególnych prowincji oraz tour operatorzy desperacko szukają nowych źródeł gości – w tym z ZEA.

Turyści ze ZEA są bardzo cenieni na całym świecie: na tygodniowych wakacjach wydają średnio 10 000 CAD na osobę. Przeciętny obywatel Emiratów spędza na wakacjach w USA aż miesiąc, a wielu turystów preferuje pobyty nawet do ośmiu tygodni.

Kanada mogłaby skorzystać z tego samego potencjału, a linie Emirates mogą ułatwić dopływ turystów do kraju. Szansa ta pozostaje jednak niewykorzystana z powodu obowiązujących limitów lotów. Jak widać z poniższej tabeli, inne kraje otworzyły się na usługi Emirates, co pociągnęło za sobą korzyści gospodarcze i ożywienie turystyczne.

KrajLoty Emirates w tygodniu (lato 2018 r.)Limity lotów*
Wielka Brytania126Bez limitów
Stany Zjednoczone98Bez limitów
Australia91105
Niemcy70Bez limitów
Republika Południowej Afryki 5656
Nowa Zelandia14Bez limitów
Kanada33

*Maksymalna liczba lotów Emirates w tygodniu, dozwolona przez aktualne umowy między ZEA a danym krajem.

Szansa dla Kanady

Kanada w pełni wykorzysta potencjał handlowy, turystyczny i gospodarczy tylko w przypadku zwiększenia limitu lotów dla ZEA zawartych w obowiązującym porozumieniu o transporcie lotniczym. Dubaj stał się ważnym graczem na światowej arenie gospodarczej i oferuje kanadyjskim firmom liczne szanse. Wzmocnienie relacji między Emirates a Kanadą w postaci większej liczby lotów z/do Dubaju pozwoliłaby na dalsze promowanie handlu, inwestycji, turystyki i zatrudnienia oraz generowanie znacznych korzyści gospodarczo-społecznych dla Kanady i jej obywateli.

Czy linie Air Canada mogłyby ucierpieć?

Istnieją obawy przed większą konkurencją z liniami Air Canada, jeśli Emirates wprowadzi codzienne połączenia na trasie Dubaj-Toronto. Z naszej perspektywy obawy te są zdecydowanie nieuzasadnione. Obecnie nasz udział w międzynarodowych wylotach na tydzień na lotnisku Toronto-Pearson wynosi 0,1%, podczas gdy limit miejsc wynosi 0,4%. Linie Air Canada mają natomiast 54% udziału w cotygodniowych wylotach międzynarodowych oraz 51% udziału w dostępnym limicie miejsc. Codzienne loty Emirates oznaczałyby minimalny wzrost naszych wskaźników do odpowiednio 0,3% oraz 1%. Tak małe wzrosty dowodzą, że loty Emirates nie stanowią realnego zagrożenia dla Air Canada.

  • W listopadzie 2015 roku linie Air Canada zaoferowały bezpośrednie połączenia z Toronto do Dubaju trzy razy w tygodniu, a także cztery loty tygodniowo z Toronto do Delhi (każdego dnia od 30 października 2016 r.). Linie Emirates i Air Canada nie konkurują ze sobą bezpośrednio na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz w Azji Południowo-Wschodniej, ponieważ oferta Air Canada ogranicza się tylko do trzech miast wspomnianych regionów: Dubaju, Delhi i Bombaju.
  • W odpowiedzi na zarzuty, że musimy polegać na ruchu z krajów trzecich podkreślamy, że połączenia przesiadkowe stanowią jedynie dopełnienie naszego dynamicznie rozwijającego się ruchu pasażerskiego z ZEA do Kanady oraz lotów na trasie Dubaj-Toronto. Zapewniając połączenia przesiadkowe, ułatwiamy dostęp z Kanady do różnych regionów świata, które nie są wystarczająco dobrze skomunikowane. Obecnie pasażerowie lotów przesiadkowych stanowią kluczową grupę u wszystkich przewoźników – w tym linii Air Canada oraz jej partnerów ze Star Alliance.
  • Sugestie, że codzienne loty Emirates na trasie Dubaj-Toronto zagrożą interesom partnerów Air Canada ze Star Alliance, są mało wiarygodne (Star Alliance obejmuje 28 członkowskich linii lotniczych i przewozi co roku ponad 725,51 mln pasażerów, a flota stowarzyszenia liczy 4700 samolotów. Star Alliance posiada 62% udziału w cotygodniowych wylotach międzynarodowych oraz 59% udziału w dostępnym limicie miejsc na lotnisku Toronto-Pearson).
  • W 2017 r. zyski Air Canada osiągnęły 2,04 mld CAD, co stanowi ponad dwukrotność zysków z 2016 r., kiedy to wyniosły 876 mln. Firma dodała 30 tras międzynarodowych w 2017 r. i przewiozła rekordową liczbę 48 mln pasażerów.
  • Naszym celem jest zawsze generowanie nowego popytu, a nie odbieranie innym klientów. Nie stosujemy agresywnej, dumpingowej polityki cenowej – nasze loty są wyceniane na konkurencyjnym poziomie na wszystkich rynkach, na których działamy.