Kalkulator mil Emirates

Wprowadź dane i sprawdź, ile mil możesz zgromadzić za lot liniami Emirates albo ile mil potrzebujesz, żeby kupić bilet lub podwyższyć klasę lotu. Nie zapomnij zaznaczyć swojego poziomu, żeby zobaczyć oferowane dodatkowe mile.

Zaloguj się i kliknij Zbliżająca się podróż, żeby zobaczyć szczegółowe informacje o liczbie mil, jakie zgromadzisz za zarezerwowane loty.

Uwaga: mile pokazane w kalkulatorze mogą się różnić od liczby mil podanej w trakcie dokonywania rezerwacji w zależności od miejsca podróży. Te drugie będą także zawierać opłaty i podatki rządowe.

Oblicz mile
 

Rodzaj nagrody
 

Kalkulator mil za loty flydubaiMożesz gromadzić mile Skywards oraz mile poziomu za wszystkie loty linią flydubai. Liczba zgromadzonych mil Skywards będzie zależeć od celu podróży, taryfy, klasy lotu oraz poziomu członkostwa. Aby sprawdzić, ile mil zgromadzisz za swój lot linią flydubai, skorzystaj z kalkulatora mil.


Aby sprawdzić, ile mil można zdobyć, wystarczy wprowadzić do kalkulatora mil miejsce rozpoczęcia i zakończenia podróży*. Nie zapomnij zaznaczyć swojego poziomu członkostwa Emirates Skywards, żeby zobaczyć oferowane dodatkowe mile.

Poznaj trasy flydubai(otwiera zewnętrzną stronę w nowej karcie)

Oblicz mile za lot flydubai
 

Oferty specjalne Emirates


Zapoznaj się z naszymi ofertami poniżej i pamiętaj o odwiedzaniu nas regularnie, ponieważ cały czas dodajemy nowe oferty

Więcej ofert