Dołącz do programu Emirates Skywards

Wstąpienie do Emirates Skywards nic nie kosztuje. Wystarczy wypełnić prosty formularz, aby zacząć korzystać z przywilejów członkostwa. Przekonasz się, jak łatwo zarabiać Mile Skywards i jak przyjemnie jest je wydawać w Emirates lub u naszych partnerów na całym świecie. Nowych członków klubu Emirates Skywards witamy premią do 5000 mil za pierwszy lot.*Pola obowiązkowe
Czy masz numer członkowski?
Imię musi zostać wprowadzone dokładnie w takiej formie, w jakiej występuje w paszporcie.
Data urodzenia
W zależności od kraju zamieszkania możesz otrzymywać e-maile w wybranym języku. Dostępne języki zależą od kraju zamieszkania.
Wybrany język nie jest dostępny w Twoim miejscu zamieszkania. Wybierz inny język.
Tel. komórkowy
Dodając swój numer telefonu komórkowego, umożliwiasz nam skontaktowanie się z Tobą w przypadku opóźnienia lotu, w celu poinformowania Cię o możliwości podniesienia klasy lotu lub, aby szybciej zapewnić Ci pomoc w przypadku problemów.
Twoje hasło musi składać się z przynajmniej 7 znaków, w tym liter i cyfr. Hasło musi zawierać co najmniej jedną małą literę i cyfrę. Idealne hasło powinno być długie i zawierać znaki interpunkcyjne i symbole, jak również cyfry i litery. Hasło może zawierać wyłącznie angielskie znaki i nie może zawierać następujących znaków: $,&,< oraz >.
Twoje hasło jest za krótkie. Hasło powinno składać się z co najmniej siedmiu znaków.
Hasło i potwierdzenie hasła nie zgadzają się. Sprawdź i spróbuj ponownie.