Emirates Mil Hesaplayıcı

Bir Emirates uçuşu ile ne kadar Mil kazanabileceğinizi ya da Emirates'ten bir bilet almak veya sınıf yükseltme yapmak için ne kadar Mile ihtiyacınız olduğunu görmek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun. Kazanılan bonus Milleri görmek için statü renginizi işaretlemeyi unutmayın.

Rezervasyonunu yaptırdığınız uçuşlarda kazanacağınız Millerin bir dökümünü görmek için lütfen giriş yapın ve Gelecek Seyahat sayfasını ziyaret edin.

Hesaplayıcıda gösterilen Millerin, rezervasyon esnasında, taşıyıcı tarafından uygulanan ücretler ve devlet vergilerini içerecek seyahat planına bağlı olarak gösterilen Millere göre değişiklik gösterebileceğini lütfen unutmayın.

Milleri Hesapla
 

Ödül Türü
 

flydubai için Mil HesaplayıcıTüm flydubai uçuşlarında Skywards Milleri ve Statü Milleri kazanabilirsiniz. Kazandığınız Skywards Mili sayısı, varış noktasına, ücret türüne, seyahat sınıfına ve üyelik statüsüne bağlıdır. Bir sonraki flydubai uçuşunuzda kaç Mil kazanacağınızı görmek için Mil Hesaplayıcı’yı kullanabilirsiniz.


Kaç Mil kazanabileceğinizi görmek için aşağıya seyahatinizin kalkış ve varış noktalarını girmeniz yeterlidir. Kaç bonus Mil kazanabileceğinizi görmek için Emirates Skywards üyelik statünüzü seçmeyi unutmayın.

flydubai'nin uçtuğu yerler hakkında daha fazla bilgi alın(Yeni bir sekmede harici bir web sitesi açar)

flydubai için milleri hesaplayın