Shuttlediensten

Emirates verzorgt shuttlebus-diensten naar geselecteerde bestemmingen in de VAE, Japan, de Verenigde Staten en Canada. Meer informatie over deze diensten.

Ga naar sectie VAE

Ga naar sectie Japan

Ga naar sectie Verenigde Staten en Canada

Ga naar sectie Slovenië en Kroatië

Verenigde Arabische Emiraten

Emirates verzorgt gratis shuttlebus-diensten voor Economy Class-passagiers die over een vliegticket beschikken en reizen naar of vanuit Dubai en Abu Dhabi.

Van Abu Dhabi naar Dubai

Van naarVertrekAankomst
Van Abu Dhabi naar Dubai03.0005.15
Van Abu Dhabi naar Dubai05.0007.15
Van Abu Dhabi naar Dubai09.3011.45
Van Abu Dhabi naar Dubai11.3013.45
Van Abu Dhabi naar Dubai16.3019.00
Van Abu Dhabi naar Dubai22.0000.00

Van Dubai naar Abu Dhabi

Van naarVertrekAankomst
Van Dubai naar Abu Dhabi00.0102.15
Van Dubai naar Abu Dhabi02.0004.15
Van Dubai naar Abu Dhabi07.3009.45
Van Dubai naar Abu Dhabi10.0012.10
Van Dubai naar Abu Dhabi15.0017.15
Van Dubai naar Abu Dhabi21.0023.15

Ophaal- en wegbrenglocaties

Dubai
Ophalen: buiten de aankomsthal van Terminal 3.
Wegbrengen: vertrekhal Terminal 3.
  
Abu Dhabi
Ophaal- en wegbrenglocaties: vóór het Emirates-kantoor in het centrum - Khalidiya - Corniche.

Algemene voorwaarden

  • De shuttledienst wordt uitgevoerd door een derde partij die alle verantwoordelijkheid heeft voor de gehele busreis wat betreft verzekering en aansprakelijkheid.
  • De shuttledienst is alleen bedoeld voor Economy Class-passagiers die een Emirates-vlucht naar of vanuit Dubai hebben geboekt, en aankomen of vertrekken met die Emirates-vlucht.
  • Passagiers moeten over een geldig vliegticket beschikken om met de bus te kunnen reizen.
  • Passagiers zonder boeking en/of niet in het bezit van een geldig vliegticket kunnen door Emirates niet worden geaccepteerd als gevolg van beperkte beschikbaarheid.
  • De shuttlebus-dienst moet minimaal 48 uur van tevoren worden geboekt. Boekingen na dit tijdstip kunnen niet worden gegarandeerd.
  • De minimaal vereiste overstaptijd bedraagt 2 uur voor zowel inkomende als uitgaande passagiers.
  • De gebruikelijke bagagevrijdom van Emirates is van toepassing.

Neem voor meer informatie contact op met uw lokale Emirates-kantoor of reisagent.

Japan

Emirates verzorgt gratis shuttlebus-diensten voor passagiers die een vliegticket hebben en reizen naar of vanuit Osaka en Nagoya - zie het onderstaande schema.

Van Nagoya naar Kansai Airport (KIX)

Van naarVertrekAankomst
Van Nagoya naar Kansai Airport (KIX)15.3018.50

Van Kansai Airport (KIX) naar Nagoya

Van naarVertrekAankomst
Van Kansai Airport naar Nagoya19.3022.50

Ophaal- en wegbrenglocaties

Nagoya
Dagelijks ophalen en wegbrengen: JR Nagoya Station, voor de fontein bij Taiko-Dori Guchi.

Kansai Airport (KIX)
Dagelijks ophalen en wegbrengen: Aankomst lobby 1F, buiten de zuiduitgang na de douane.

Algemene voorwaarden

  • De gratis shuttlebus-dienst wordt uitgevoerd door een derde partij die alle verantwoordelijkheid heeft voor de gehele busreis wat betreft verzekering en aansprakelijkheid. In het geval van onverwachte omstandigheden als gevolg van files of andere situaties zoals het weer, zal de vervoerder proberen een alternatieve route te vinden, maar het kan zijn dat u later aankomt of dat de shuttledienst wordt geannuleerd. Dit valt niet onder de verantwoordelijkheid van Emirates. In het geval van bovenstaande omstandigheden zal Emirates geen alternatief vervoer verzorgen of de kosten ervan vergoeden.
  • De shuttledienst is alleen bedoeld voor passagiers die een Emirates-vlucht op dezelfde dag van of naar Kansai Airport hebben geboekt.
  • De shuttledienst moet minimaal 24 uur van tevoren worden geboekt. Passagiers die de bus niet van tevoren hebben geboekt, kunnen wellicht geaccepteerd worden afhankelijk van de beschikbaarheid van stoelen en zolang ze over een geldig vliegticket beschikken. 
  • Om de shuttledienst tussen Kansai en Nagoya te boeken, selecteert u 'Nagoya' als uw vertrek- of aankomstlocatie wanneer u uw vluchten boekt op emirates.com.
  • Neem contact op met uw lokale Emirates-kantoor als u via emirates.com of het Emirates-kantoor al een ticket heeft geboekt zonder de shuttledienst.
  • Neem contact op met uw reisagent als u via een reisagent al een ticket heeft gekocht zonder de shuttledienst.
  • De minimaal vereiste overstaptijd bedraagt 1 uur en 30 minuten voor zowel inkomende als uitgaande passagiers.
  • Onze bagageregels en -restricties zijn van toepassing en de bergruimte in de bus is beperkt. Als u te veel items of een te groot stuk bagage heeft, dan kunt u deze voor eigen rekening laten afleveren via een afleverservice.
  • Als u de bus mist, vergoedt Emirates geen transportkosten aangezien dit een gratis dienst betreft.
  • Passagiers worden verzocht 10 minuten vóór vertrek in de bus plaats te nemen.
  • Er is in de bus geen toilet aanwezig. Tijdens de reis wordt slechts één keer gestopt voor een pauze. Neem voor meer informatie contact op met uw lokale Emirates-kantoor of reisagent.

Verenigde Staten en Canada

Met ingang van 19 april 2017 biedt Emirates in samenwerking met Quick Shuttle een shuttledienst aan tussen Seattle en Vancouver. Deze dienst is bedoeld voor alle passagiers die met Emirates op Seattle-Tacoma International Airport vliegen met als vertrekpunt of eindbestemming Vancouver, BC in Canada.

Als u de Quick Shuttle-busdienst tussen Seattle en Vancouver wilt reserveren, selecteer dan tijdens het boeken van uw vluchten op emirates.com 'XEA' als uw vertrekpunt of bestemming. De kosten van het busticket zijn opgenomen in de prijs van het vliegticket. U moet de busdienst minimaal 48 uur voordat u vertrekt reserveren.

We delen uw e-mailadres met Quick Shuttle zodat u uw busticket ontvangt nadat u heeft geboekt op emirates.com. U ontvangt uw busticket 7 dagen voor vertrek per e-mail.

U kunt uw reservering voor de bus niet op de website van Quick Shuttle wijzigen of annuleren. Als u een bestaande reservering wilt wijzigen, neem dan contact op met de reserveringslijn van Quick Shuttle: 800 665 2122 (gratis) of 604 940 4428 (lokaal tarief). Bekijk de dienstregeling op de website van Quick Shuttle(link opent een externe website in een nieuw tabblad).

Winterdienstregeling (van 26 september 2016 tot en met 5 mei 2017)
Van naarVertrekAankomst
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver09.3014.05
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver13.0017.30
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver16.0021.00
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver19.0023.30
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport05.4511.00
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport08.4514.00
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport11.1517.00
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport16.1521.30
 
Zomerdienstregeling (van 6 mei 2017 tot en met 25 september 2017)
Van naarVertrekAankomst
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver08.0012.35
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver10.0015.00
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver13.0017.30
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver15.0019.35
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver16.3021.35
Van Sea-Tac Airport naar hotels in Vancouver18.3022.55
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport05.0009.15
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport06.1511.30
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport08.4514.10
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport08.4513.30
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport09.4515.15
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport10.3016.25
Van hotels in Vancouver naar Sea-Tac Airport14.3019.45

Hotels in Vancouver waar de bus van Quick Shuttle stopt

De haltes van Quick Shuttle bevinden zich op de volgende drie locaties, voor passagiers die vertrekken vanuit Vancouver BC.

  • Vancouver-Holiday Inn On Howe
  • Richmond-River Rock Casino
  • Surrey Campbell River Store

Passagiers die de bus van Quick Shuttle nemen op Sea-Tac Airport vinden de bus buiten de EK bagagehal op de luchthaven.

Algemene voorwaarden

  • De shuttledienst wordt uitgevoerd door een derde partij, Quick Shuttle, die alle verantwoordelijkheid draagt voor de gehele busreis wat betreft verzekering en aansprakelijkheid. In het geval van onverwachte omstandigheden als gevolg van files of slecht weer zal de vervoerder proberen een alternatieve route te vinden, maar het kan zijn dat u later aankomt of dat de shuttledienst wordt geannuleerd. Emirates is in dat geval niet aansprakelijk, verzorgt geen alternatief vervoer en vergoedt geen reiskosten.
  • De shuttledienst is alleen voor passagiers die een Emirates-vlucht vanaf of naar Seattle-Tacoma International Airport hebben geboekt en vertrekken vanuit of wiens eindbestemming Vancouver BC, Canada is.
  • De shuttledienst moet minimaal 48 uur van tevoren worden geboekt.
  • Om de shuttle dienst tussen Seattle en Vancouver te boeken, selecteert u 'XEA' als uw vertrek- of aankomstlocatie wanneer u uw vluchten boekt op emirates.com.
  • Als u via emirates.com OF een Emirates-kantoor OF een reisagent al een vliegticket heeft geboekt zonder de shuttledienst zult u een apart kaartje voor de bus moeten kopen. Ga hiervoor naar de website van Quick Shuttle www.quickshuttle.com(link opent een externe website in een nieuw tabblad) en koop uw buskaartje tegen het geldende tarief.
  • De minimaal vereiste reistijd bedraagt 1 uur en 30 minuten voor zowel inkomende als uitgaande passagiers.
  • De gebruikelijke bagagevrijdom van Emirates is van toepassing.
  • Als u de bus mist, vergoedt Emirates geen reiskosten aangezien deze dienst wordt uitgevoerd door een derde partij. Het kan echter zijn dat u met de eerstvolgende bus van Quick Shuttle mee kunt, afhankelijk van de beschikbaarheid van stoelen.
  • Passagiers worden verzocht 15 minuten vóór vertrek in de bus plaats te nemen.
  • In de bus is een toilet aanwezig en er is gratis wifi.
  • De dienstregeling vindt u op de website van Quick Shuttle(link opent een externe website in een nieuw tabblad). Passagiers dienen deze voor vertrek zelf te raadplegen.

Over het boeken

I. Vervoersovereenkomsten

Uw reis bestaat uit twee afzonderlijke delen die vallen onder verschillende vervoersovereenkomsten. De twee verschillende delen van de reis worden uitgevoerd door twee verschillende vervoerders en voor beide delen zijn andere algemene voorwaarden van toepassing.

II. Belangrijke opmerkingen

Naast de algemene vervoersvoorwaarden van Emirates (waaronder gerelateerde regels, regelgeving, beleid en toepasselijke tarieven) geldt dat:

  1. verschillende aansprakelijkheidsreglementen kunnen gelden voor uw vlucht (uitgevoerd door Emirates) en uw busreis (uitgevoerd door Quick Coach Lines Limited).
  2. Emirates aanvaardt geen aansprakelijkheid voor uw busreis. In het geval van klachten of vragen met betrekking tot uw busreis moet u zich wenden tot Quick Coach Lines Limited.
  3. Quick Shuttle aanvaardt geen aansprakelijkheid voor uw vlucht. In geval van klachten of vragen met betrekking tot uw vlucht moet u zich wenden tot Emirates.

Slovenië

U kunt nu makkelijk reizen tussen Ljubljana in Slovenië en Zagreb in Kroatië met luchthaventransfers van GoOpti.

We zijn een partnerschap aangegaan met deze vervoersdienst, zodat u uw vlucht naar of vanuit Zagreb kunt combineren met een busreis tussen de luchthavens van Zagreb en Ljubljana.

Dankzij deze nieuwe aansluiting kunt u, ook wanneer u woont, werkt of op vakantie gaat in Slovenië, profiteren van onze vluchten vanuit Zagreb naar meer dan 150 bestemmingen wereldwijd.

U kunt kiezen uit twee busstations in Ljubljana:
  • Bij de terminal van Ljubljana Airport
  • Bij het treinstation van Ljubljana, bij het kruispunt van Miklošičeva cesta en Trg Osvobodilne fronte (tegenover het Triglav-gebouw)

Uw bustransfer boeken
Boek uw vlucht online en selecteer Ljubljana Airport (LJU) of Ljubljana treinstation (LJR) als uw vertrekplaats. Zodra uw reservering is voltooid, ontvangt u uw Emirates-ticket dat geldig is voor uw vlucht én uw busreis.

Als u bij een Emirates-kantoor of reisagent boekt, vraag dan om uw bustransfer toe te voegen voordat uw boeking wordt voltooid.

Zomerdienstregeling (tot en met 28 oktober 2017)
RouteLuchtvaartmaatschappijVluchtnr.Vertrek (lokale tijd)Aankomst (lokale tijd)
Ljubljana Airport (LJU) - Zagreb AirportGoOptiEK 703010.3013.00
Ljubljana treinstation (LJR) - Zagreb AirportGoOptiEK 703011.0013.00
Zagreb - DubaiEmiratesEK 13015.3523.05
Dubai - ZagrebEmiratesEK 12908.1512.20
Zagreb Airport - Ljubljana treinstation (LJR)GoOptiEK 702913.4515.45
Zagreb Airport - Ljubljana Airport (LJU)GoOptiEK 702913.4516.15


Winterdienstregeling (29 oktober 2017 - 24 maart 2018)
RouteLuchtvaartmaatschappijVluchtnr.Vertrek (lokale tijd)Aankomst (lokale tijd)
Ljubljana Airport (LJU) - Zagreb AirportGoOptiEK 703010.0012.30
Ljubljana treinstation (LJR) - Zagreb AirportGoOptiEK 703010.3012.30
Zagreb - DubaiEmiratesEK 13014.4023.05
Dubai - ZagrebEmiratesEK 12908.5012.05
Zagreb Airport - Ljubljana treinstation (LJR)GoOptiEK 702913.1515.15
Zagreb Airport - Ljubljana Airport (LJU)GoOptiEK 702913.1515.45

Vertrek van de bus vanuit Ljubljana
Wanneer uw reis begint bij Ljubljana Airport of het treinstation van Ljubljana, ga dan naar het busstation van GoOpti en toon een geldig paspoort. Voor de busreis hoeft u niet van tevoren in te checken en heeft u geen instapkaart nodig.

Vanwege veiligheidsredenen kunt u uw bagage op de busstations in Ljubljana van GoOpti niet voor de volledige reis inchecken - u moet uw bagage voor uw eindbestemming inchecken op Zagreb Airport.

Vertrek van de bus vanaf Zagreb Airport
Zodra u aankomt op Zagreb Airport, moet u meteen door de douane gaan. Haal dan uw bagage op en ga naar de ophaallocatie op de begane grond, waar de bus van GoOpti op u staat te wachten. U hoeft in de bus alleen een geldig paspoort te tonen. Van tevoren inchecken of een instapkaart voor de bus is niet vereist.

Bevestiging van GoOpti
U ontvangt één dag voor vertrek een e-mail of sms met de laatste ophaalgegevens, indien u uw telefoonnummer of e-mailadres heeft doorgegeven tijdens het boeken.

Algemene voorwaarden

  • De busdienst kan alleen worden geboekt in combinatie met een Emirates-vlucht.
  • De bagagevrijdom van EK-vluchten geldt ook voor de bussen van GoOpti. Voor de busreis hoeft bagage niet te worden ingecheckt.
  • Passagiers moeten uiterlijk 15 minuten vóór vertrek op het busstation aanwezig zijn.
  • U kunt niet van deze busdienst gebruikmaken als u uitsluitend reist van Ljubljana Airport (LJU) naar Ljubljana treinstation (LJR).