Hemen Katılın

Zaten üye misiniz?

Miles Accelerator

Seyahat tarihlerinizde esnek olabilirseniz, Miles Accelerator size daha geniş bir yelpazede bonus Mil içeren uçuşlar arama olanağı tanır. Kampanyaları her ay güncelliyoruz ve size daha çok Emirates Skywards Mili kazanma ve ödüllerinize daha da hızlı bir şekilde ulaşma olanağı tanıyoruz.

En yeni bonusları görmek için aşağıya seyahat bilgilerinizi girin ve ekstra Mil kazanabileceğiniz uçuşları inceleyin. 11 ay öncesnden hangi uçuşlarda bonus olduğunu görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen Hüküm ve Koşullar ve SSS bölümlerine bakın.

Nasıl çalışır?

Biletinizi online olarak aldığınızda uçuşunuz için bonus Mil olup olmadığını görmek ve bunları otomatik olarak kazanmak için giriş yapmalısınız.
  
Biletinizi bilet ofislerimizden yada seyahat acentenizden telefonla satın aldığınızda ya da online rezervasyon esnasında giriş yapmazsanız, Miles Accelerator bonusu kazanmak üzere kayıt yapmalısınız. Aynı ay içinde kayıt yaptığınızdan ve biletinizi aldığınızdan emin olun.

Nasıl kayıt yaparım?

Kayıt yapmak için, bu sayfadan hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Kayıt kutucuğu otomatik olarak işaretlenecektir. Alternatif olarak Miles Accelerator bonuslarını aratabilir ve arama sonuçlarının altına Emirates Skywards üyelik numaranızı girebilirsiniz. Tek seferde beşe kadar üye için kayıt yapabilirsiniz.

Miles Accelerator kampanyalarına üye olmak için giriş yapın
Miles Accelerator kampanyalara üye olmak için